Машки костум левмџија Голем И Удобен Комплет Клиренс Обичен Тенок Фит Божиќ Со Едно Копче Отпечати Триделен Комплет Костум И Панталони Од Елек
Неодамнешно

Машки костум левмџија Голем И Удобен Комплет Клиренс Обичен Тенок Фит Божиќ Со Едно Копче Отпечати Триделен Комплет Костум И

DEN 0.67

Достапно на барање

Мажите Секојдневен Тенок Фит Божиќ Со Едно Копче Отпечатија Триделен Комплет Костум За Елек И Панталоникарактеристики : Полиестерова е совршен костум за божиќ, Божиќна атмосфера.Носете помодерно, соодветно исечено, ткаенина удобно, најдобар избор.Специјалниот и модерен стилски дизајн ве прави попривлечни, шармантни, модни, ја прави вашата форма да изгледа одлично елегантно, но сепак секси во исто време.Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Сезона : length /Зима Пол : Менокација : Отворено,Секојдневно,Канцелариски Материјал : должина На Полиестерски Ракави : Тип На Шема Со Долги Ракави : Печатен Стил : Мода,Секојдневна Облека : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Машки Блејзери 1 ПАРЧИЊА Панталони пријателска Мешавина Од Памук, Супер Мека, Лесна, Еластична И Дише Што Овозможува Флексибилно Движење И Ќе Се Чувствувате Опуштено цел Ден. Панталоните имаат два џебови, кои не само што ви се погодни за носење работи со вас, туку можат да покажат и добра фигура. ●Обичните 585 облеки Се Совпаѓаат Со Машки маици и панталони, спарувајќи со очила за сонце и капа за сонце за повеќе стилски стил,или комбинирајќи ги заедно или спарете ги со различни врвови или панталони за одличен изглед. Qccsissions®задолжителна машка облека од 587 парчиња во машка гардероба. Совршен за секојдневно секојдневно, спиење, дома, спорт на отворено, теретана, трчање, голф, јога, фитнес, вежбање или патување во секоја сезона. ●Машина За Перење Е Лесна за чистење и издржлива.Ве молиме изберете ја вашата вообичаена големина.Ако имате било какви други прашања, можете да не контактирате во секое време!.

Повеќе детали

Избор на купувачи