Царинење Лед Светла Соларни Градинарски Светла Надворешни Декоративни, Соларни Цветни Светла Самрак Соларни Градинарски Удели Светла водоотпорни Соларни Светла-
Неодамнешно

Царинење Лед Светла Соларни Градинарски Светла Надворешни Декоративни, Соларни Цветни Светла Самрак Соларни Градинарски Удели

DEN 151.84

Достапно на барање

Соларни Градинарски Светла Надворешни Декоративни, Соларни Цветни Светла Самрак Соларни Градинарски Удел Светла водоотпорни Соларни Светла-Градинарски Подароци Карактеристики : Материјал : Пластична Боја На Производот : бела Големина На Производот : 80х13х4см/31, 49х5, 11х1, 57инс големина на Пакување : 40х10х10см/5, 51х5, 51х3, 14инс нето тежина : 400гр/0,88 Килограми Бруто Тежина : 500гр/1,1 Килограм ● Четири Градинарски Светла ● дизајн на симулација На Соларни Градинарски светла. Во темната ноќ, златните светла ја прават вашата градина полна со романтично чувство. Во текот на денот, вистинскиот дизајн на вештачки вештачки трски ќе изгледа како вистински трска на прв поглед, обезбедувајќи повеќе светла декорација за вашата градина. ●Лед светла на соларна Енергија за спална соба; ноќно светло; прстенесто светло; соларни светла за надвор; светилки; светилка; светилки за спална соба; столни ламби. Украси за ноќта на вештерките; Есенски Украси За Дома; Есенски Декор; Домашен Декор; Ѕиден Декор; Божиќни Украси. Материјал : Невкусен, нетоксичен, отпорен на прашина, издржлив, непропустлив и лесен за чистење. Повод : Дома; Градина; Надвор. Најдобра Услуга : Изработка на висококвалитетни производи и ентузијазам за секој клиент се нашите најголеми цели. Доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте го Нашиот Тим за Поддршка на Клиенти. Нашиот тим секогаш одговара во рок од 24 часа и се справува СО ТОА ПОБРЗО.

Повеќе детали

Избор на купувачи