Џиколилилили Животински Фондан Мувла Цртан Филм Шумски Силиконски Фондан Мувла Лав Слон Мајмун Жирафа Зајак Торта Украсување Алатки Шеќер Занает Мувла Кекс Декор
Неодамнешно

Џиколилилили Животински Фондан Мувла Цртан Филм Шумски Силиконски Фондан Мувла Лав Слон Мајмун Жирафа Зајак Торта Украсување

DEN 223.52

Достапно на барање

1 ЕЕЗ Велигденска Силиконска Мувла Торта Самостојна Боја Силиконска Кифенг Животинска Форма Торта Мувла. силиконски велигденски калапи велигденски калапи за чоколадо велигденски калапи за пијавки силиконски свинче велигденски калапи божиќни калапи за чоколади калапи за сапун за домашен сапун правење калапи за сапун клиренс калапи за бонбони од животинско срце калапи за бонбони калапи за божиќни калапи за печење калапи за торта за деца мини мувла за торта. ● Спецификација●. Професионален и квалитетен материјал : силиконска боја : како што е прикажано на сликата многу погоден за печење торта, како и леб, овошна торта и така натаму;нелеплива тава : леб што лесно се вади и пече.Одделение за храна : 100% силиконски материјал за храна, безбеден и еднократно.Лесно за чистење : може да се мие со рака или машина за миење садови.Вклучени : 1 компјутер торта мувла (само мувла, други додатоци не се вклучени). ●Забелешка●. Ве молиме дозволете грешки од 1-2 см поради рачно мерење бојата прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква на мониторот на вашиот компјутер бидејќи мониторите не се калибрирани исто. калапи за смола силиконски калапи калапи за смола силиконски калапи за сапун калапи за пупки калапи за свеќи калапи за мраз калапи за епоксидна смола калапи за мраз калапи за мраз калапи за гумени калапи за мраз калапи за мраз онигири калапи за коктели силиконски калапи за палачинки калапи калапи за мраз калапи за сапун за правење бетонски калапи калапи за чоколадо силиконски калап за мраз за лице големи калапи за коцки мраз калапи за срце мувла за мувла за торта сфера за коцки мраз калапи за свеќи за правење калапи за бонбони силиконски калапи за печење калапи за смола силиконски комплет клиренс за пакети епоксидни калапи за бања калапи за бомби за калапи за круна 30-дневна гаранција за враќање на парите : ветуваме дека ќе ја вратиме стоката за враќање на средствата во рок од 30 дена без никаква причина. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе одговориме во рок од 24 часа. Џунгла Животински Фондан Мувла Цртан Филм Шумски Животински Силиконски Фондан Мувла Лав Слон Мајмун Жирафа Зајак Торта Украсување Алатки Шеќер Занает Мувла Кекс Декорација Полимер Глина Калапи. Мувла За Правење чоколадо. Чоколадни Калапи за Свадба. Велигденска Мувла за чоколадо.

Повеќе детали

Избор на купувачи