РОСАРИВИ УСБ МАСКА За Очи Со Пареа Унизе Маска За Спиење Со Топол И Ладен Мраз Со Врзани Очи За Патување Во Домашна Канцеларија
Неодамнешно

РОСАРИВИ УСБ МАСКА За Очи Со Пареа Унизе Маска За Спиење Со Топол И Ладен Мраз Со Врзани Очи За Патување Во Домашна Канцеларија

DEN 175.84

Достапно на барање

Опис оваа ставка Е УСБ маска за очи. Направено од кожа, супер мазна и удобна, добра за чувствителна кожа. Целосно блокирајте ја целата вознемирувачка светлина, за да ви помогне полесно да заспиете и да се вклучите во длабоко. за да ви помогне да се релаксираат и да заспие за вистински сензационални ноќи спиење и се разбудам освежен. Прилагодување на режимот на топло И Ладно и има функција за поставување режим на автоматско исклучување до 30 минути. Карактеристики-Боја : Сива. - Материјал : Кожа. - Големина : Прибл. 20х8х2см. - Напон : 5 V. - Целосно блокирајте ја целата вознемирувачка светлина, за да ви помогне полесно да заспиете и да се вклучите во длабоко. - Уникатно обликуван за да овозможи слободно движење на очите за време на циклусот на спиење. -Има функција за поставување режим на автоматско исклучување до 30 минути. Нема потреба да се будите и да го свртите самостојно. - Може да се повторува употреба за 1000 време, ефикасна и практична моќност. - Поставки за топол и ладен режим. за да ви помогне да се релаксираат и да заспие за вистински сензационални ноќи спиење и се разбудам освежен. Вклучен пакет : 1 x usb маска За очи Целосно блокирајте ја целата вознемирувачка светлина, за да ви помогне полесно да заспиете и да се вклучите длабоко. Уникатно обликуван за да овозможи слободно движење на очите за време на циклусот на спиење. Има функција за поставување режим на автоматско исклучување до 30 минути. Нема потреба да се будите и да го свртите самостојно. Може да се повторува употреба за 1000 време, ефикасна и практична моќност. Поставки за топол и ладен режим. за да ви помогне да се релаксираат и да заспие за вистински сензационални ноќи спиење и се разбудам освежен.

Повеќе детали

Избор на купувачи