Лејлајреј Жени Висококвалитетен Висок Струк Плисирано Кратко Здолниште За Возрасни Туту Танцување Здолниште
Неодамнешно

Лејлајреј Жени Висококвалитетен Висок Струк Плисирано Кратко Здолниште За Возрасни Туту Танцување Здолниште

DEN 3.33

Достапно на барање

Женски Висококвалитетен Висок Струк Плисирано Кратко Здолниште Возрасни Туту Танцување Здолниште Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали,Удобна ткаенина 2.Стилски и моден дизајн го прават вашиот попривлечен 3.Одлично за секојдневна, Дневна, забава или фотосесија,исто така одлична идеја за вас покажете подароци информации За Производот : Пол : Женски Повод : Дневен Стил : Тип На Моден Модел : Цврст Стил : Секојдневен, Моден материјал : Пакетот Од Полиестерски Влакна вклучува : 1 ПАРЧИЊА Здолништа и рачно перење и машинско перење е Во РЕД Табела Со Големина(Единица : см/инч) Големина : XLWaist : 74-130cm/29.16-51.1" должина : 65см/25.5" Мултифункционален. Лесно За Чистење. Лесен за употреба. Лесен за Чување. Погодно.

Повеќе детали

Избор на купувачи