Ксисака Машки Обични Памучни Товарни Панталони, Мажи Товарни Панталони На Отворено Лесни Тактики Панталони Лабава Класика Одговара На Пешачење Џогер Панталони Со
Неодамнешно

Ксисака Машки Обични Памучни Товарни Панталони, Мажи Товарни Панталони На Отворено Лесни Тактики Панталони Лабава Класика Одговара

DEN 0.67

Достапно на барање

Машки Памучни И Ленени Еластични Половини Помешани Удобни Меки Панталони Со Целосна Должина На Плажа Карактеристики : 1.It изработен е од материјали, доволно издржливи за носење на отворено. 2.Стилски и моден дизајн ве прават попривлечни Убави. 3.Удобно, ве прави поудобно. 4.It е секојдневен и погоден за спортови на отворено. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини наместо табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Сите сезони пол : Менокација : Надворешен Материјал : Памучен Стил : Секојдневен, Спортски, Надворешен : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 машка големина на КОМПЈУТЕР.Usukeuwaisthiplengthxxxx-Голем10123896cm/37.80"120cm/47.24" 111cm/43.70 " Големина : XXLSize. : XX-Large US : 10 UK : 12 EU : 38 Waist : 96cm/37.80 "Колк : 120cm/47.24" Должина : 111cm/43.70 " € Големина-Совети За најпрецизно вклопување, ве Молиме погледнете ја деталната табела со големини пред купувањето. Ве молиме изберете една поголема големина ако вашето тело е стандардно. Ве молиме изберете Две поголеми димензии ако сте робусни. €СУПЕР УДОБНИ m Ксисака менс панталони направени со одлична ткаенина. Материјалот е мек удобен и дише, овие стилски машки панталони се изградени да траат и ќе ви овозможат да се движите со удобност во текот на денот. ①РАЗНОВРСНА машка панталона Ксисака мода модерен дизајниран стил, нивниот удобен монтиран, овие популарни панталони за мажи се одлични за секојдневна облека, патување, на отворено и секоја пригода каде што треба да го одржувате вашето суштинско значење во рамките на леснотијата. ●ПОВОД користи цврсти /уникатни отпечатоци облека со моден стил совршена за одмор, вежбање, забави, џогирање, јога, носење домашен Салон или какви било активности во затворени простории и на отворено. Покрај тоа, тој е исто така совршен подарок за фестивал, роденден, меден месец, денот на благодарноста или која било годишнина. ●Нега За перење За најдобри резултати, машина или рачно перење со ладна вода и закачување или сушење на линија. Не избелувајте.

Повеќе детали

Избор на купувачи