Куфути вини Кошулата Со Кратки Ракави Со Печатење Пух, Женската Машка Симпатична Вини Пух Маици Обични Копчиња Надолу Хавајски Кошули Летни Кошули На Плажа
Неодамнешно

Куфути вини Кошулата Со Кратки Ракави Со Печатење Пух, Женската Машка Симпатична Вини Пух Маици Обични Копчиња Надолу Хавајски

DEN 346.40

Достапно на барање

Детали За Производот. Должина на ракавот : Краток ракав. Еластичност : Микро-Еластичност. Силуета : Х-Линија. Дебелина : Лесен. Активност : Одмор,Забава,Дневно, Одмор. Деколте : Јака Од Шал. Шема : Вини Пух. Стил : Секојдневен. Тема : Лето. Ткаенина : Полиестер. Детска Големина : 100см, 110см, 120см, 130см, 140см, 150см, 160см, 170см. Големина на возрасни : XXS, XS, S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL,5 XL,6 XL,7 XL, 8 XL. (Детална табела со големини е во поврзаната слика). Ефектот на горниот дел од телото е уреден, а изработката е добра. Дизајнот има добар декоративен ефект врз силуетата на облеката. Едноставниот дизајн на манжетната го прави удобен и лабав за носење. Опис на материјалот : дише, нежен и стилски, мек за гледање, свиленкаст за допир. Инструкции за перење : температурата на Миење Раце е најмногу 30€, не избелувајте, закачувајте и капете суво во сенка, температурата на долната плоча на железото е најмногу 150€, редовно хемиско чистење. Особено, нормално е дека грешката на податоците за оваа големина е во рамките на 2-4см поради различни методи На мерење Куфути Вини Кошулата Со Кратки Ракави Со Печатење Пух,Женската Машка Симпатична Вини Пух Маици Секојдневно Копче Надолу Хавајски Кошули Летни Кошули На Плажа.

Повеќе детали

Избор на купувачи