Гатерон Префрла Црвено За Механичка Тастатура Цреша Компатибилен Транспарентен
Неодамнешно

Гатерон Префрла Црвено За Механичка Тастатура Цреша Компатибилен Транспарентен

DEN 124.16

Достапно на барање

Опис : . . . Карактеристики : . 100% сосема нов и висок квалитет. Механичка тастатура користете цреша mx клон За gateron mx прекинувачи. Ве молиме имајте предвид дека тоа НЕ Е цреша мх прекинувач !!!. Транспарентно домување, погодно за СЈАЈ НА позадинско осветлување. Многу популарен за дактилографите на кои не им пречи да ги досадуваат своите соседи. Монтиран на ПХБ за да симулира вистинско чувство на клуч, со одлично искуство на допирање. 10 парчиња во комплет. . . Спецификации : . Точка : Механички Прекинувач На Тастатурата. Материјал : Пластика. Боја : Црвена. Големина : Стандардна големина. Количина : 1 Сет (10 парчиња) (други додатоци демо на сликата не е вклучена). . . Забелешка : . 1.Транзиција : 1см=10мм=0,39 инчи. 2.Ве молиме дозволете грешка од 0-1 см поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите. 3.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!. . . Пакетот вклучува : . 10 Х 3 Пински Механички Прекинувач За Тастатура (Без малопродажен пакет). Механичка тастатура користете цреша mx клон За gateron mx прекинувачи. Ве молиме имајте предвид дека тоа НЕ Е цреша мх прекинувач !!!. Транспарентно домување, погодно за СЈАЈ НА позадинско осветлување. Многу популарен за дактилографите на кои не им пречи да ги досадуваат своите соседи. Монтиран на ПХБ за да симулира вистинско чувство на клуч, со одлично искуство на допирање.

Повеќе детали

Избор на купувачи