Модерна Цилиндрична Врата, Дизајн Куќа Мат Црн Кат Гумен Браник, 2-Пакет, 189332-МБ
Неодамнешно

Модерна Цилиндрична Врата, Дизајн Куќа Мат Црн Кат Гумен Браник, 2-Пакет, 189332-МБ

DEN 2.67

Достапно на барање

Дизајнерската Куќа Модерните цилиндрични запирања на вратите доаѓаат во 2-пакет. Овие цилиндрични врати се направени од месинг и доаѓаат во елегантна мат црна завршница. Гумениот прстен ја апсорбира бучавата од ударот и ги штити и ѕидовите и вратите од замавнување. И црните и сивите прстени се вклучени и за изгледот и за функционалноста; полесни врати фер подобро со полесна гума за намалување на трагите. Оваа станица на вратата е со димензии 1-1/2 инчи на 1-1/5 инчи. Неговиот издржлив месинг отпорен на корозија може да издржи влажни подрачја како бањи и удобни простории за да ужива во стопирањето на вратата со години без да се грижи за корозија. Овој затворач на вратата за монтирање на подот обезбедува флексибилна инсталација што ви овозможува да изберете точно каде треба да застане вашата врата. Дизајниран и произведен Од Дизајн Хаус, доверлив извор за квалитетно осветлување, хардвер, водовод, кујна и производи за капење за секој вкус и ес со 1-годишна ограничена гаранција. Заштитете Ги Вратите И Ѕидовите : Спречете ги вратите да се затвораат и да предизвикаат оштетување и на вратата и на соседните ѕидови со додавање на овие ѕидни заштитници. Вредност Пакет од 2 Запирања На Вратите : два модерни цилиндрични затворачи на вратите се вклучени за погодност. Лесна Инсталација : Едноставно инсталирајте го запирањето на вратата на подот со завртка или вежба за неколку минути. Издржлива Конструкција : Изградена од месинг отпорен на корозија за да издржи влажни подрачја за издржливост, додека сеуште е стилски во елегантната мат црна завршница. Два Комплети Бои На Браникот : Изберете помеѓу вклучени сиви или црни браници за најдобро да го нагласите вашиот декор и да ги намалите ознаките на вашата врата. Експертите за хардвер : нашата неспоредлива експертиза за продажба на хардвер повеќе од еден век не позиционира како доверливи експерти во индустријата. Купете Со Доверба : нашата 1-годишна ограничена гаранција и приоритет на клиентите гарантира дека вашите набавки се без ризик.

Повеќе детали

Избор на купувачи