Жени Преголем Кабел Плетен Џемпер Плетен Потсмев На Вратот Пуловер Скокач Врвна Трикотажа
Неодамнешно

Жени Преголем Кабел Плетен Џемпер Плетен Потсмев На Вратот Пуловер Скокач Врвна Трикотажа

DEN 2.33

Достапно на барање

Пикадинис Жени Преголем Кабел Плетен Џемпер Плетен Потсмев На Вратот Пуловер Скокач Врвна Трикотажа 65% Памук, 35% Полиестер. Увезени. Пуловер стил. Лабаво вклопување и преголем стил. Карактеристики : Потсмеваат вратот желка висок врат стил/ Капка рамо/ Фенер долги ракави со ребрести манжетни/ Скромна еднобојна-црна, сива, каки, црвена, розова, виолетова.

Повеќе детали

Избор на купувачи