Женска Вафли Плетена Шахта Дечко Кошула Јакна Копче Надолу Блуза Лабава Вклопуваат Долги Ракави Блузи
Неодамнешно

Женска Вафли Плетена Шахта Дечко Кошула Јакна Копче Надолу Блуза Лабава Вклопуваат Долги Ракави Блузи

DEN 441.44

Достапно на барање

Затворање на копчетомашина За перење Удобна и пријатна за кожата ткаенина, погодна за ветровити и студени денови, ве тера да имате симпатичен изглед, лесен за совпаѓање и удобно носење плетени шахти со вафли лабаво вклопување на ракавот за капење со копче надолу кошула, блуза за момче, може да се носи отворена како јакна или затворена како врв. Може да се врзе на половината или да се завитка околу половината, да се носи како 3/4 ракави или целосни карактеристики на ракавот : Џеб Со Предно копче, рамо за капка, плетено вафли, ракави за грицкање, цврста обвивка, копче надолу, џеб за биста, стил на дечко, дизајн на шик штанд, дизајн на суров раб, странично разделување, кошули со лабаво вклопување јакната од кошула може совршено да се совпадне со разни врвови и дното, како што се здолништа, трегери, хеланки, па дури и спортска облека и е добро за преку кошули во fall/пролет или топла клима во зимапогоден за секојдневен изглед и сите прилики особено на работа, околу куќите, шетање на вашето куче, правење јога, бидејќи е многу лесно и преносливо затворање на копчињата . Машинско Перење . Удобната и пријателска за кожата ткаенина, погодна за ветровити и студени денови, ве прави симпатичен изглед, лесен за совпаѓање и удобно носење . Вафли плетени шахти лабава вклопуваат батвинг ракав копчето надолу кошула шахта, дечко блуза, тоа може да се носи отворен како јакна или затворени како врвот. Тоа може да биде врзано на половината или завиткано околу половината, носете како 3/4 ракави или полн ракав.

Повеќе детали

Избор на купувачи