Постави Тироидната Жлезда Лимфни Јазли Лепенка
Неодамнешно

Постави Тироидната Жлезда Лимфни Јазли Лепенка

DEN 228.32

Достапно на барање

Опис : опишете Спецификација 7 парчиња Карактеристики : 1. Оваа лепенка за лимфна дренажа на вратот ја чисти лимфната конгестија од вашето тело и го зајакнува вашиот имунитет во тој процес. 2. Разубавете ја кожата, елиминирајте го заморот, подмладете и сјајте. 3. Површината обезбедува особено силен ефект на масажа, ја стимулира микроциркулацијата во ткивото и промовира лимфна дренажа. 4. Намалете го масното ткиво и масните клетки, помогнете во слабеењето и промовирајте испуштање отпад и токсини. 5. Помага во лекување на несоница. 6. Отстранете ги нечистотиите од крвта од црниот дроб каде што токсините се обработуваат за елиминација. како да се користи : · Користете лимфна подлога еден час пред спиење. * Земете парче самолеплива хартија и полека откинете ја · Ставете ја лимфната подлога на лепилото, наведувајќи "Ставете го лепливиот лист од оваа страна" и ставете го на вратот. * Отстранете ја лимфната подлога по 8-10 часа · · Избришете ја површината на телото со влажна крпа додека повеќе не е леплива. Коментар : 1. Рачната толеранција на мерење е 2-5g. Ве Молиме не им пречи на вашите замени. 2. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. ви благодарам многу! 3. Бојата НА ШКУ е Бојата На Пакувањето На производот Вклучен Пакет : 1 * лепенка за Тироидната Жлезда (вклучени 7 парчиња) 1. Оваа лепенка за лимфна дренажа на вратот ја чисти лимфната конгестија од вашето тело и го зајакнува вашиот имунитет во тој процес. 2. Разубавете ја кожата, елиминирајте го заморот, подмладете и сјајте. 3. Површината обезбедува особено силен ефект на масажа, ја стимулира микроциркулацијата во ткивото и промовира лимфна дренажа. 4. Намалете го масното ткиво и масните клетки, помогнете во слабеењето и промовирајте испуштање отпад и токсини. 5. Помага во лекување на несоница. 6. Отстранете ги нечистотиите од крвта од црниот дроб каде што токсините се обработуваат за елиминација.

Повеќе детали

Избор на купувачи