Шума За Јуниори Црна Графичка Маичка-Дизајн ОД Луѓе 2XL
Неодамнешно

Шума За Јуниори Црна Графичка Маичка-Дизајн ОД Луѓе 2XL

DEN 1.67

Достапно на барање

Се надевам дека ќе го носите и ќе уживате! Уживајте во удобноста и модата во исто време со оваа уникатна маичка за јуниори Од Дизајнот на луѓе уметник држејќи се. Размислете надвор од лисицата со овој прекрасен дизајн на природата со лисица во шарена насликана планинска шума на месечината, создавајќи одраз на водата. Печатени Со Еколошки Мастила. Машина За Перење. Удобен Прстен Откачи Памук. Модерна Тенка Маица-Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини За Големината.

Повеќе детали

Избор на купувачи