Без граници на секојдневниот кратки ракави на јуниорите
Неодамнешно

Без граници на секојдневниот кратки ракави на јуниорите

DEN 3.00

Достапно на барање

60% памук; 40% полиестерска машина за миење ладно, измијте со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, суво суво, средно железо, не печатење на железо/мотив 60% памук; 40% полиестерска машина миење ладно миење со слично Боите само не-хлорно белило кога е потребно суво суво ниско средно средно железо, не печатење/мотив за печатење.

Повеќе детали

Избор на купувачи