Junior's Lilo & Stitch My Spirit Inивотно е стих графички црно црно големо
Неодамнешно

Junior's Lilo & Stitch My Spirit Inивотно е стих графички црно црно големо

DEN 271.84

Достапно на барање

Охана значи семејство, а тоа значи дека ниту еден мета не се остава зад себе со овој официјално лиценциран експеримент на Дизни Лило и Стич 626 духовни животински јуниори! Овој симпатичен дизајн има бод, врамен со зборовите "бод е моето духовно животно. Симпатична графичка мета на нови јуниори од Лило и бод на Дизни!. Одликувајќи се со сите ваши омилени ликови како Стич, симпатична сина вонземјана!. Филмски лик графички мета. Забавен екипаж за кратки ракави на Juniors, совршен за сончево време!. Официјално лиценциран и дизајниран од уметник во САД.

Повеќе детали

Избор на купувачи