Ретро шатл-графичка маица на јуниори
Неодамнешно

Ретро шатл-графичка маица на јуниори

DEN 271.20

Достапно на барање

Постигнете ги starsвездите во стил со оваа гроздобер инспирирана од НАСА. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи со големина на вратот на екипажот на екипажот. Кратки ракави. Детали за контраст на печатење. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Направено во Кина.

Повеќе детали

Избор на купувачи