Нема маица со долги ракави на вратот на јуниорите, 2-пакет
Неодамнешно

Нема маица со долги ракави на вратот на јуниорите, 2-пакет

DEN 271.84

Достапно на барање

Разноврсна и случајна на мета. Оваа двојна маичка со врат од вратот од без граници се кул и пријатни врвови-совршени за деновите или тренинзите. Овие маички се исто така одличен додаток на вашиот изглед на дневна облека со женствениот лапиран В-врат направен од мека ткаенина од маичка. Исклучиво на. Материјал : 96% рајон/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : две маици. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : Полу-опремено. Дефект : Mitered V-Neckline. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : Долги. Dебови : Ништо. Карактеристики : Супер-мека чувство. Јуниори ' Маици со 2-пакувања со V-вратот од без граници.

Повеќе детали

Избор на купувачи