Без граници на тројниот оџак на јуниорите
Неодамнешно

Без граници на тројниот оџак на јуниорите

DEN 0.33

Достапно на барање

Без граници Triple Stack Tee е преполн со џем со стилски детали. Оваа N-врат-TEE има спортски ленти за рака, преден јазол и три слоја на меки и истегнати цврсти бои и разговорни отпечатоци. Изберете печатење и боја за да го вклопите расположението и да го спарите со тексас, џогири или хеланки за ладен, обичен и удобен изглед во кој сакате да живеете. Ексклузивно на. Материјал : 95% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : шема на блокада со боја со разговор за разговор; предниот јазол; ленти за рака. Трикратен оџак за жени од без граници.

Повеќе детали

Избор на купувачи