Славни розови јуниори високи мама кратки
Неодамнешно

Славни розови јуниори високи мама кратки

DEN 2.00

Достапно на барање

Дефинитивно ќе бидете во тренд во овие гроздобер инспирирани мама шорцеви од славна личност розова. Достапно во ладно миење на возврат за сите вибрации од 90 -тите години. Додаден бонус, тие се направени со органски памук и рециклиран полиестер. Висок пораст . Ролна манжетна. 3 "Inseam. Копче лета. 3 предни џебови. 2 задни џебови.

Повеќе детали

Избор на купувачи