Мадден Cујорк Јуниор „Супер високо пораст тексас шорцеви
Неодамнешно

Мадден Cујорк Јуниор „Супер високо пораст тексас шорцеви

DEN 360.00

Достапно на барање

Изработени од одржлив тексас, овие супер високи розови тексас шорцеви од Мадден Cујорк сигурно ќе бидат вашиот омилен пар за потоплите месеци! Одликувајќи се со искривен полите и пет џебни детали за незгоден, но класичен изглед. Овие џин шорцеви се изработени од одржлив тексас за истегнување за супер удобно и ласкаво вклопување. Материјали : 98% памук/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. одговара : опуштено. Подигање : Високо. Затворање : Предниот дел на копчето со поштенски мува. Ockебови : Стајлинг со 5 џеб. Карактеристики : исцрпено полите; Обоена миење. Мадден Cујорк со висок пораст на тексас.

Повеќе детали

Избор на купувачи