Бриџит наредени директно валент
Неодамнешно

Бриџит наредени директно валент

DEN 159.84

Достапно на барање

Бриџит е прекрасна поставена исправена валенција која е дизајнирана да работи со кој било декор. Валенциите се ширина од 54 инчи и во должина од 18 инчи. Бриџит наредени директно Валент : Прекрасна поставена исправена валенција која е дизајнирана да работи со кој било декор. 54 "широк и 18" во должина. Доаѓа во 3 убави бои. Упатства за нега : Машинско миење ладно. Измијте одделно. Користете благ сапун. Не бели. Tumble Dry Ship. Железо на ниска температура ако е потребно.

Повеќе детали

Избор на купувачи