Емерауд Реверзибилен Ватенка Постави Цветни Печати Курзивни Скрипта Дизајн Постелнина
Неодамнешно

Емерауд Реверзибилен Ватенка Постави Цветни Печати Курзивни Скрипта Дизајн Постелнина

DEN 3.33

Достапно на барање

Емерауд 3 Парче Реверзибилен Ватенка Постави Цветен Печатење Курзивен Дизајн На Скрипта Постелнина Освежете ја вашата спална соба со прекрасниот јорган поставен Од Шик Дом. Ова на тренд јорган се одликува со апстрактен голем цветен принт на лицето и современ дизајн на задната страна. Дизајн координирана перница шам и деко перница го комплетираат изгледот. Секој јорган е направен со луксузно мека ткаенина од микрофибер за одличен ноќен сон со помалку фрлање и вртење. Спецификации : •4 Парче Кралот Постави Димензии : 1 Ватенка сет : 106x92 инчи2 Шами : 20x36 инчи1 Декоративна Перница : 12x18 инчи4 Парче Кралица Постави Димензии : 1 Ватенка Сет : 90x92 инчи2 Шами : 20x26 инчи1 Декоративна Перница : 12x18 инчи3 Парче Близнак Сет Димензии : 1 Ватенка Сет : 66х90 инчи1 Измама : 20х26 Инчи1 декоративна перница : 12х18 инчи• материјали : луксузно Четкана ткаенина Од Микрофибер, хипоалергична Синтетичка Надолна Алтернативна Ткаенина За Полнење И Дизајн : • свиленкаста мека четкана микрофибер памук-чувствувам материјал • моден напред апстрактен Цветен принт од големи размери со современ дизајн На Обратни Карактеристики : • Луксузно Меко Чувство за одличен ноќен сон Со помалку фрлање И вртење • Само Вистинското Полнење За Да Ви Биде Удобно кога времето ќе се загрее • изградено да трае со Врвни ткаенини и Претпочитани Упатства за нега На стручни шевови. Машина за перење, користете машина за предно натоварувач (или горниот натоварувач без агитатор) за да избегнете кинење, користете ладна вода на нежен циклус, исушете го ниско * Додадете 2 тениски топчиња во машината за сушење за да го забрзате сушењето и да додадете меки.Дигиталните слики што ги прикажуваме имаат најточна можна боја. Сепак, поради разликите во компјутерските монитори, не можеме да бидеме одговорни за варијации во бојата помеѓу вистинскиот производ и вашиот екран.< ЛУКСУЗЕН СУПЕР МЕК КАДИФЕН МИКРОФИБЕР-јорганот е направен со врвен квалитет на памук-почувствувајте го четканиот микрофибер за неверојатен ноќен сон. ЛЕСЕН ХИПОАЛЕРГИЧЕН ФИЛ - Овој Шик Домашен јорган Е исполнет со синтетичко надолно алтернативно полнење, идеално за оние со алергии. СТИЛ и УДОБНОСТ - Нашиот моден напред ватенка поставува стил и функција на мешавина за да ви даде најдобар изглед и најудобна постелнина. АПСТРАКТЕН ДИЗАЈН - во тренд голем апстрактен цветен принт на лицето со современ дизајн на обратен дизајн вклучени се координирани шамови и деко перници.

Повеќе детали

Избор на купувачи