Лава висока вазна црна и црвена
Неодамнешно

Лава висока вазна црна и црвена

DEN 303.84

Достапно на барање

Една топла вазна. Црна запалена позадина му дава место на огнениот црвен центар. Совршен за модерен амбиент. Толку смело, може да го држи своето како скулпторско парче акцент кога не ги држи вашите омилени цути. Спарете го со другите парчиња колекција на лава (продадени одделно) за зачудувачки дисплеј. Лава висока вазна црна и црвена.

Повеќе детали

Избор на купувачи