1. Кт Син Сафир Вечен Прстен За Жени, Тркалезен Син Сафир Милгрин Прстен, Син Сафир Златен Прстен, септемвриски Прстен За Раѓање, 14к Жолто Злато, САД 13.00
Неодамнешно

1. Кт Син Сафир Вечен Прстен За Жени, Тркалезен Син Сафир Милгрин Прстен, Син Сафир Златен Прстен, септемвриски Прстен За Раѓање,

DEN 7795.20

Достапно на барање

Уникатен и прекрасен Овој 1,25 КТ Син Сафир Вечен Прстен За Жени е достапен Во Жолто Злато, Бело Злато и Розово Злато. Украсен Со Син Сафир Со Тркалезно Сечење во Поставување На Површинска Шипка. Составен од Цврсто Злато, Овој Син Прстен Од Сафир Милгрин е неверојатен накит за вашата дама љубов. Накитот росек е посветен на обезбедување врвен рачно изработен накит што ќе стигне до вас во нашата кутија со потпис.Информации за производот : Rings SKU : WM-RI082018944 Ring Големина : Големина НА САД 13.00 14k Варијација На Жолто Злато Вкупна Тежина На Камен : 1.2600 Каратметална Тежина : 2.80 Gm Метална Чистота : 14k Бело/Жолто Злато (Контакт ЗА 10k, 18k Злато 100% Природен И Сертифициран Син Сафир кој носи Мудрост, среќа, лојалност, среќа и љубов и исто така делува како Штит Кој Штити ОД опасност. Оригиналниот Син сафир е многу скапоцен скапоцен камен кој носи богатство и слава веднаш. Избираме 100% Чист син сафир со квалитет ААА и Одличен Крој за нашиот Накит. Синиот Сафир е исто така роден Камен во септември. Розек Накит уверува Експресен И Бесплатен превозот на Вашите Нарачки, заедно со Сертификат За Автентичност за ваше задоволство. Добијте 30-Дневна бесплатна политика за враќање!. Целиот Наш Накит Пристигнува Во Кутија За Накит Со Потпис, осигурувајќи дека тие се подготвени да Предложат Или Подарок за да го зачуваат Вашето Драгоцено време од Пакувањето. Совршен Подарок За Сите Прилики Како Годишнина, Свадба, Свршувачка, Валентин, Роденден, Нова Година, Божиќ, Дипломирање, Матурска, Денот на Благодарноста. Добијте Го Вашиот Производ Гравиран Бесплатно, Персонализиран или Прилагоден. Ние исто така ви обезбедуваме Бесплатна Големина На Прстенот, за да можете да избегнете проблеми во последен момент да имате Совршен Прстен за да одговара. Овој Прстен може Да биде Идеален Подарок и За Мајка, Баба, Свршеница, Сопруга, Девојка, Ќерка, Сестра. Накитот росек има Ексклузивен И Достапен Опсег На Фини Накит достапни во огромна разновидност На Скапоцени И Полускапоцени Скапоцени Камења за Мажи и Жени. Ние Сме Дизајнери и Производители На Безвременски Рачно Изработен Накит Со Дијаманти Без Конфликти и Ааа+ Квалитетни Природни И Сертифицирани Скапоцени Камења со Високи Етички Стандарди. Достапни СМЕ 24Х7 ЗА Помош и Задоволство на Клиентите.

Повеќе детали

Избор на купувачи