Декор на собата на Корашан, вештачко лажно висино растојание за висини остава украси за домашна градина, украс за домови, украс за домови
Неодамнешно

Декор на собата на Корашан, вештачко лажно висино растојание за висини остава украси за домашна градина, украс за домови, украс

DEN 3.33

Достапно на барање

Користејќи високо квалитетен материјал, тоа е многу погодно за вас. Ако имате какви било прашања при изборот, добредојде да се консултирате со мене. Патем, различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме, немојте да се грижите.2 PCS Вештачко лажно висино растојание од лозови остава вештачка домашна градина wallидна декорација зелена карактеристика : вештачка лоза на лисја, со лисја што висат надолу за да понудат дополнително покритие и одлична натуралистичка Погледнете. Одлично за свадба, дома, надвор и фестивалска декорација Метеријал : Fabric Color : Green Overal должина : приближно 90cmleaf Дијаметар : приближно 4cmwit многу Leave Snote : Ако сакате да ги добиете ефектите од сликите, треба да купите 2 гроздови. Или More Package вклучува : 2 x вештачка лоза употреба на високо квалитетни материјали. Најдобар подарок за вас или вашите пријатели. Погодно за домашна употреба. Направете вашето семејство да изгледа подобро. Дозволете ми да знам дали ви треба нешто.

Повеќе детали

Избор на купувачи