Софија активна од Sofia Vergara Women's Layered Leseless Rib Sports Sports Sports, средно влијание
Неодамнешно

Софија активна од Sofia Vergara Women's Layered Leseless Rib Sports Sports Sports, средно влијание

DEN 447.84

Достапно на барање

Кога го сакате сето тоа, зошто да се смирите за помалку? Внесете го беспрекорен спортски градник на Софија Вергара. Стилски слоевит со текстурирана завршница, сигурно дека овој градник изгледа сензационално, но има и технологија за влага и вметнување на мрежи за дишење за да ви помогне да бидете суви и ладни сите тренинзи долго. Отстранливи чаши и прилагодливи ленти ви овозможуваат да го прилагодите вашиот вклопување за тотална удобност. Спарете го со соодветни хеланки (продадени одделно) за прекрасен изглед од глава до пети. Од ексклузивната активна колекција Софија Вергара за. Para nuestra comunidad de habla Hispana : ¿por qué conformarte con lo primero que encuentras? Te Present Amos el Sujetador Deportivo Sin Costuras de Sofia Vergara. Cubierto Elegantemente con un acabado texturizado, ten por seguro que este sujetador luce estupendo, pero también cuenta con una tecnología absorbente y apliques de malla transpirable que te ayudan a mantenerte fresca y seca entratemiento. Tiene copas ги отстранува Y tirantes ajustables que te perporten entallarlo a tu figura para una comodidad вкупно. ÚSalo Con Los Leggings Que Combinan (Se Venden Por Saptoado) Para lucir espectacular de pies a cabeza. De la colección Exctusiva Sofia Vergara Активна пара. Материјал : 93% најлон/7% спандекс/93% Nailon/7% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5'9 "и носи големина S/la Modelo Mide 5'9" Y Viste Una Talla Pequeña "S". Вид на чаши : Меки, отстранливи влошки/копии, се отстрануваат алмохадили. Покриеност : Целосна/Кобертрура вкупно. Ниво на поддршка : Средно/Нивел де Сопорт Медио. Затворање : Повлечете стајлинг/Estilo Fácil de Poner. Ремени : Прилагодливи ленти/Tirantes Ajustables. Карактеристики : ткаенина за влага со влага со решетката за дишење за да ви помогне да ве олади и суви; Беспрекорен дизајн; Текстура на сите; слоевит изглед/теле -апсорбентска конзервибилна пара -мантенерте фреска и seca; Дисеко гревови костуми; Текстура en toda la prenda; ESTILO CON CAPAS. Завршете го изгледот : Додадете ги соодветните хеланки за прекрасно шик изглед за салата или надвор од/комплетно да изгледате кон лос хеланки que combinan para lograr un estilo espectacular para ir al al gimnasio y más. Sportsенски слоевит средно влијание непречен спортски градник од Софија Вергара Активна.

Повеќе детали

Избор на купувачи