Avia Womens Leamessile Working Coying Coyhole Sports Hit, стил AV18198
Неодамнешно

Avia Womens Leamessile Working Coying Coyhole Sports Hit, стил AV18198

DEN 384.00

Достапно на барање

Без пот. Удри во теретана или подгответе се за ден на активности со овој спортски градник од Авиа. Изработена во истегнување ткаенина што се движи со вас, овој спортски градник е исто така дизајниран да му помогне на да ја намали влагата за да остане ладна и суво. Моделот е 5’10 ”и носи непречена технологија со големина S. Прилагодливи ленти. Целосно покритие. Модерирана поддршка. Стајлинг на пуловер со Racerback за дополнителна поддршка. Отстранливи, влошки за дишење. Влашка, ткаенина за ладење. Удобна лента за половината. Најдобро за : Вежбање од вртење и трчање до џогирање, вежби за јога и баре. 94% најлон/6% спандекс. Машина за перење. Увезени. Chrapeенски градник за клучеви од Авиа.

Повеќе детали

Избор на купувачи