Студената индустрија на Слупел, крајбрежен цвет Брус корпа за ветровито плажа Трева сликарство металик злато лебдечки платно печатено wallид уметност, дизајн од Том
Неодамнешно

Студената индустрија на Слупел, крајбрежен цвет Брус корпа за ветровито плажа Трева сликарство металик злато лебдечки платно

DEN 639.68

Достапно на барање

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 21 x 1,7 x 17 рамка, 20 x 1,5 x 16 платно уметност. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираше безбедно во модерна рамка за кутии . уметнички дела се однесуваат на : корпа; растение; цвет; цвет, плажа, едриличари. Дизајн од Том Милко.

Повеќе детали

Избор на купувачи