DesignArt 'Портрет на згоден африкански човек на бело I' модерен врамен уметнички принт
Неодамнешно

DesignArt 'Портрет на згоден африкански човек на бело I' модерен врамен уметнички принт

DEN 3.33

Достапно на барање

Овој исклучителен убав портрет на африканскиот човек на бело I Dramed Wall Art се печати со употреба на највисок квалитет на мастило отпорно на бледнее на платно . Нашите ликовни печати за платно од платно се печатат на високо квалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување .. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани со галерија : дизајните продолжуваат на страните. Завршената уметност на платно е конечно инсталирана во рамка од дрво . Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита . Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за виси е вклучен, така што е подготвено веднаш да виси на wallидот .. Карактеристики : . - Стил : модерен и современ. - Предмет : луѓе. - Боја : црна. - Поставено платно со памучно платно со врвен квалитет . - Достапно во неколку бои на рамки. - Пристигнува со инструкции и монтирање на памучно платно за квалитетно памучно платно. Достапно во неколку бои на рамки. Пристигнува со упатства и комплет за виси.

Повеќе детали

Избор на купувачи