Бидете трпеливи, бидете kindубезни, да бидете трпеливи, една линија остави врамена сликарска платно уметност принт
Неодамнешно

Бидете трпеливи, бидете kindубезни, да бидете трпеливи, една линија остави врамена сликарска платно уметност принт

DEN 1199.84

Достапно на барање

Овој исклучителен Бидете трпеливо да бидете kindубезни, бидете трпеливи врамени платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Секоја наши печати за платно на ликовна уметност Giclee се печати со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на избледени бои. Нашите ликовни отпечатоци од платно на платно се отпечатени на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани со галерија : дизајните продолжуваат на страните. Завршената уметност на платно е конечно инсталиран во рамка што лебди од дрво. Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за виси е вклучен, така што е подготвен веднаш да се обеси на wallидот. Ова печатење на платно giclee е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија чувство . Премиум квалитетен памучен платно . пристигнува подготвени да висат на wallидот. Карактеристики : Стил : Модерни и современи. Тема : Апстракт, цитати и изреки. Боја : сива.

Повеќе детали

Избор на купувачи