DesignArt 'Апстрактна месечина на виножитото и сонцето во земјата тонови III' Современо врамен уметнички принт
Неодамнешно

DesignArt 'Апстрактна месечина на виножитото и сонцето во земјата тонови III' Современо врамен уметнички принт

DEN 2601.60

Достапно на барање

Оваа извонредна апстрактна виножито сонце и месечина во Земјата Тонови III Врамената wallидна уметност се печати со употреба на највисок квалитет на отпорно мастило на платно. Нашите печатење на ликовна уметност Giclee платно се печатат на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување .. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани со галерија : дизајните продолжуваат на страните. Завршената уметност на платно е конечно инсталирана во рамка од дрво . Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита . Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за виси е вклучен, така што е подготвено веднаш да виси на wallидот .. Карактеристики : . - Стил : модерен и современ. - Предмет : геометриски. - Боја : сива. - Поставено платно со памучно платно со врвен квалитет . - Достапно во неколку бои на рамки. - Пристигнува со инструкции и монтирање на памучно платно за квалитетно памучно платно. Достапно во неколку бои на рамки. Пристигнува со упатства и комплет за виси.

Повеќе детали

Избор на купувачи