Индустриски студенти Ајде да добиеме пријатна розова какао графичка уметност металик злато што лебди врамени платно печатено wallид уметност, дизајн до саботата на?
Неодамнешно

Индустриски студенти Ајде да добиеме пријатна розова какао графичка уметност металик злато што лебди врамени платно печатено

DEN 1055.84

Достапно на барање

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е рачно истегнат над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираат безбедно во модерна Рамка за кутии. Димензии : 17 x 1,7 x 21 рамка, 16 x 1,5 x 20 Canvas Art. Подвижни големини на рамка вклучуваат стандард : 17 x 1,7 x 21 преголема : 25 x 1,7 x 31. wallидната уметност е подготвена да виси - без инсталација или хардвер Потребно. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : десерт; храна; шлаг од крем; чаша; чаша кафе; кафе; пијалок; топло какао, сезонско, дрво, бонбони трска. Дизајн од страна на Сабота вечер пост.

Повеќе детали

Избор на купувачи