Tuphell Industries зафатен со апстрактни ленти за аранжмани за сликање металик злато лебдечки врамени платно печатење wallидна уметност, дизајн до јуни Ерика Вес
Неодамнешно

Tuphell Industries зафатен со апстрактни ленти за аранжмани за сликање металик злато лебдечки врамени платно печатење wallидна

DEN 626.40

Достапно на барање

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со индустријата за декор на Sumn Decor Decorries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е рачно истегнат над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираат безбедно во модерна Рамка за кутии. Димензии : 31 x 1,7 x 25 рамка, 30 x 1,5 x 24 Canvas Art. Подвижни големини на рамка вклучуваат стандард : 21 x 1,7 x 17 преголема : 31 x 1,7 x 25. wallидната уметност е подготвена да виси - без инсталација или хардвер Потребно. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : модерно Уметност; сликарство; колаж; апстрактна, форми, линии. Дизајн до јуни Ерика Вес.

Повеќе детали

Избор на купувачи