DesignArt 'Панорама на плажата Венеција Лагуна на зајдисонце' Наутички и крајбрежен врамен платно wallиден уметност
Неодамнешно

DesignArt 'Панорама на плажата Венеција Лагуна на зајдисонце' Наутички и крајбрежен врамен платно wallиден уметност

DEN 2.00

Достапно на барање

"Оваа исклучителна панорама на Венеција Лагуна на зајдисонцето, врамено платно уметност, носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Секоја наши печати за ликовна уметност Giclee Canvas се печати со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на избледени бои . Нашата ликовна уметност giclee Canvas Prints отпечатоци отпечатоци се отпечатени на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена над рамка од дрво од 1 инч, заштитувајќи ја од свиткување . Исто како и во вистинска галерија, нашите уметнички дела се завиткани од галерија : дизајните продолжуваат на страните. Завршената уметност на платно е конечно инсталирана во рамка што лебди од дрво . ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита . Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за висење е вклучен така Подготвено е веднаш да се обеси на wallидот . Карактеристики : . - Стил : Наутички и крајбрежен. Лесно е да се обеси "Ова печатење на платното е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.

Повеќе детали

Избор на купувачи