Tuphell Industries Убава куче облечена во пријатна жолта худи фотографија фотографија сјајно сиво лебдечко врамено платно печатено wallид уметност, дизајн од Мајкл Брајан
Неодамнешно

Tuphell Industries Убава куче облечена во пријатна жолта худи фотографија фотографија сјајно сиво лебдечко врамено платно печатено

DEN 2.00

Достапно на барање

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени лебдечки платно wallид декор. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 30. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена рамка со дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над издржлива фондација на дрво, а потоа безбедно поставена во модерна рамка за кутии . Уметнички дела се однесуваат на : облека; облека; аспиратор; џемпер; џемпер; куче; животно; цицач; милениче; кучешки; худи; руно ;. дизајн од Мајкл Брајан.

Повеќе детали

Избор на купувачи