внатре in. Оклопна прикриена природно дрво завршете ја вратата на штала со хардверски комплет за лизгање TSQ04-DARK
Неодамнешно

внатре in. Оклопна прикриена природно дрво завршете ја вратата на штала со хардверски комплет за лизгање TSQ04-DARK

DEN 15679.84

Достапно на барање

Хардверот за лизгачки врата во стилот на штала во Калхом и комбинацијата на вратите на вратите на knotty alder содржи сè што е потребно за да се трансформира секоја врата во стилска транзиција помеѓу просторите. Рустикалниот челик хардвер и вратата на борната штала се пресекот на стилот и функционалноста. Совршен за спални соби, кујни, канцеларија, трпезарии и многу други поставки. Оваа лесна за склопување на вратата трае неколку минути за да се соберат, а заменливите штици ви овозможуваат да создадете уникатна, една од еден вид врата. 100% Американски мерки од дрво за завршени мерки на вратата на високи 84 инчи, широки 36 инчи и горната и долната длабочина од 1-3/8 in. 100% цврста плоча од врата од природно дрво. Сите завртки доаѓаат во финиш во боја. Сите дупки претходно дупчат за лесна инсталација. Секој сет вклучува 1 патека за лизгачки врати и хардверски комплет за свиткани ленти и еден 36 in. X 84 in. Завршена врата од штала со штала. Хардверот е конструиран од висококвалитетен челик. Подготвени за склопување. Комплетот за лизгање на вратите и хардверот вклучува 1 песна, 5 wallидни закачалки, 2 постојки на вратите, 2 ролери, 1 кат водич, мијалници, ореви и завртки. Парчињата од дрво се дизајнирани со интелигентен јазик и жлебов профил за да се создаде професионална оценка кога ќе завршат. 100% американски дрвени предмети. Површината на вратата доаѓа подготвена и подготвена да биде насликана, обоена или вознемирена за посакуваната завршница. Димензии на вратата : 36 in. X 84 in. И 1-3/8 in. Дебелина. Предложена употреба за отвори 28 in. X 34 in. Широк.

Повеќе детали

Избор на купувачи