NeatFreak A04095012X5E Дрво Контуриран Профил Костум Закачалки
Неодамнешно

NeatFreak A04095012X5E Дрво Контуриран Профил Костум Закачалки

DEN 2.67

Достапно на барање

Овој 5 пакет уредни Закачалки За Профили Со Контуриран Профил Од Дрво, Стил 4095, има контурен дизајн кој и помага на вашата јакна од костум да ја задржи својата форма. Секоја закачалка е опремена и со шипка за панталони, засеци на рамената и метална вртлива кука за вратот. Секоја закачалка за природно дрво е обоена со елегантна, темна еспресо сатенска завршница. Елегантен И Елегантен Рачно Изработен Дизајн. Метал Вртливата-Вратот Кука. Засеците На Рамената Држат Тенки Ремени. Интегриран Панталони Бар. Изработени Од Природно Дрво Со Темна Сатенска Еспресо Завршница. Димензии, Секој : 9.4 Во. H X 17.1 Во. В Х .4 Во. Дебела.

Повеќе детали

Избор на купувачи