Lumento женски врвови со долги кошули со долги ракави V вратот Обични туники блуза роза од роза дневно облека пулвер зелена м
Неодамнешно

Lumento женски врвови со долги кошули со долги ракави V вратот Обични туники блуза роза од роза дневно облека пулвер зелена

DEN 2.33

Достапно на барање

Опис : Пол : Womenените, Ladiesstyle : Women Fall Tunic Bluse, жени со цветни печатени врвови, жени обични маички , Долг ракав Teepattern Тип : Флорална печатење : црвена, зелена, сина, виолетова, сива (по избор) големина : S, M, L , XL, 2 XL, 3 XL ,4 XL,5 XL (Follow the size chart to select please) Material : Polyester Neckline : V Neck Length : Hip Length Sleeve Length : Long Sleeve Season : Spring, Autumn,Fall,Winter Occasions : Suitable for Daily Wearing, Casual, Party, Плажа, улица, канцеларија, улица, одмор, одмор, патување, датира, работници : 1. Ткаенина : полиестер, лесен, мек и удобно за носење. Да ви даде прекрасно искуство со носење.2. Дизајн : Различна боја за да изберете. Тоа е задолжителна блуза за вашата гардероба во пролет и лето! 3. Карактеристики : Womenените лабава кошула со цветни печатени печати, жени блуза, жени бои за боење на тунични врвови4. Повод : Совршено за секаков вид прилики, како што се секојдневниот живот, секојдневно, забава, филмови, плажа, улица, дом, одмор, патување, датира, работа.5. Совршено е да се совпадне со слаби фармерки, тексас шорцеви, хеланки како што сакате. Содржина на пакувања : 1 x Moimенска маица (други додатоци не се вклучени) Совети : 1. Ве молиме, споредете ги деталните големини со вашите пред да купите !!! 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме, дозволете 1-3см да се разликува како резултат на рачното мерење, благодарам. (Цело мерење во CM и ве молиме забележете 1cm = 0,39inch, 1inch = 2,54 см) стил - женски маици, врвови, кошула за блуза од есенска есен, основни врвови, маица со долг ракав. Материјал - 100% полиестер. Ткаенината е мека и дише, удобна за вашата кожа. Дизајн - Womenените лабави вклопуваат есенски врвови, б блуза со маица со вратот, обични кошули со цветни печатени кошули со долг ракав, трендовски и шик . прилика - едноставен и дизајн на природата ги прави овие врвови совршени за работа, обична, празнична забава, пикник, секојдневно носење . Натпревар - Пар со слаби фармерки и чизми на глуждот за лесен ансамбл, или со хеланки и патики кога сакате удобна и пријатна облека.

Повеќе детали

Избор на купувачи