Женски врвови на екипажот на вратот на вратот Цврсти жени летни долги ракави кошули црвени с
Неодамнешно

Женски врвови на екипажот на вратот на вратот Цврсти жени летни долги ракави кошули црвени с

DEN 271.84

Достапно на барање

Овој моден врат на екипажот. Ткаенината со кошула е супер мека, истегната и лесна за мек, пријатен пад, летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, да ве направи шармантни и кул . Информации за производот : . -Материјал : Полиестер -Стил на облека : Блуза. -Должина : редовно. -Селева должина : Долг ракав -Колар Тип : Врати на екипажот -патенер : цврста. -Сезон : лето. -Пол Жена. -Казија : Обично, секојдневно. -Иш : миење на рака во ладна вода, виси или суво. -И ќе добиете : 1 кошули : S US : 4 Bust : 96cm/37,80 '' Sleeve : 74cm/29.13 '' Должина : 77cm/30.31 '' Големина : M US : 6 Bust : 100cm/39.37 '' 'SLEEVE : 75 CM/ 29.53 '' Должина : 78cm/30.71 '' Големина : L US : 8 Bust : 104cm/40.94 '' 'Sleeve : 76cm/29.92' 'Должина : 79 CM/31.10' '' Големина : XL US : 10 биста : 108cm/42.52 '' Ракав : 77см/30.31 '' Должина : 80см/31,50 '' Големина : xxl САД : 12 биста : 112cm/44.09 '' ракав : 78cm/30.71 '' Должина : 81cm/31.89 '' Материјал : Изработено од полиестер. Истегнат, мека и лесна, мал волумен, брзо сушење без брчки и смалување. Лесно е да се грижи за секојдневниот живот или патувањето . Лесно е да се совпадне : Лабавиот дизајн ја прави облеката одлична за да се спари со фармерки, шорцеви, слаби хеланки за пристоен изглед . соодветна пригода : случајно, слободно време, шопинг, датум, улица , канцеларија, работа, основна, плажа, забава, отворено, секојдневно носење, ве прават шармантни и кул . Уникатен дизајн : долг ракав, блуза, вратот на екипажот. Пролетно лето есенска облека Обичен шик стил. Целосно прикажување на вашата форма . Грижа за облека : Ве молиме измијте во ладна вода и исушете чиста. Препорачано миење на рацете. машина за перење . Карактеристики - женски точки; врвот за жени; врвни жени; Womanените врвови; врвови на жените; Врвовите на жената; Topенски врв; Врво на женски резервоари; Womenенски резервоар на врвот; Дами врвови без ракави; Womanенски резервоар врвови; врвови на тренингот; Кроу врвови; Tabk Top; резервоар за жени; Тенк -врвот исечен; женски обични врвови; летен врв; Гахару; врвен резервоар за жени; женски врвови лето; резервоари за жени; црни жени врвот; Пакетот за врвови на резервоарот; летни врвови на жени; Tanksенски резервоари ;.

Повеќе детали

Избор на купувачи