Единствени поволни цени за везови на женски чипка полу чиста ракав за ракав гроздобер врв
Неодамнешно

Единствени поволни цени за везови на женски чипка полу чиста ракав за ракав гроздобер врв

DEN 0.33

Достапно на барање

Додадете малку романса на вашиот изглед со овој чист чипка. Мала ткаенина за истегнување создава ведра, текстурална основа за овој врвен чипка, нагласена со ракав за мафини за женска димензија. Полу чиста материјал, треба да се носи ками -врв, кој не е вклучен во оваа облека. Овој чист врв има женски дизајн на цветна чипка и долги ракави за мафини. Полу-чиста врв во кој има целосен дизајн на цветна чипка, тркалезен врат и долги ракави за мафини. Одлично за едноставни, но трендовски панталони или здолништа. Прилики : случајно, датира, кафуле, работа, канцеларија, дневно носење, итн. Ве молиме проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Моделот носи големина XS. (Висина : 5'11 ", Градите : 32 1/4 инчи, половината : 23 3/5 инчи, должина на рамото : 16 1/7 инчи, тежина : 110,2 фунти) Големина градите на градите- Повик на половината Ширина на рамото - Вкупна должина 32 5/8 28- 12 1/2 23 1/4s 34 5/8 29 7/8 - 13 - 23 5/8m - 36 5/8 31 7/8 - 13 1/2 24 L 39 3/4 35 - 14 1/8 24 3/8xl 42 7/8 38 1/4 - 14 7/ 8 24 3/4 повеќе стилови, повеќе избори, ве молиме кликнете овде. Единствени поволни цени за везови на женски чипка полу чиста ракав гроздобер топ 88% најлон 12% спандекс. Тркалезен врат. Долг ракав за мафини Увезено. Полу чиста. Мала ткаенина за истегнување. Рачно миење ладно со како бои, железо на тивок оган.

Повеќе детали

Избор на купувачи