Викторија К перфорирани сандали за гео дизајн
Неодамнешно

Викторија К перфорирани сандали за гео дизајн

DEN 271.84

Достапно на барање

Пар сандали на Викторија К со перфориран гео дизајн шема низ предниот дел со странична цица, нуди комбинација на удобност и стил. Гумениот ѓон додава удобност. Овој трендовски, елегантен и шик изглед носи добро во секое време преку денот или ноќта. Елегантен пар сандали на Викторија К додава талент на вашата секојдневна гардероба и овие доаѓаат во низа бои. Викторија К Сандали. Перфориран дизајн низ предниот дел. Странична тока. 100% гумен ѓон. Достапно во многу бои. Удобно креветот за нозе. Користете мека крпа за чистење.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 0.33
Пофалбата:

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 0.67
Пофалбата: