Лесна улица Марија удобност лизгање
Неодамнешно

Лесна улица Марија удобност лизгање

DEN 304.00

Достапно на барање

Кога сте на нозе цел ден, треба да имате чевли на кој можете да се потпрете за удобност. Улицата „Марија по лесен“ е совршен стил за додавање на вашата колекција благодарение на неверојатното амортизирање. Прилагодливо затворање на куката и очите со удобно внатре што се протега за совршено вклопување. Подготвена влошка. Дизајн на Мери Janeејн. Украс.

Повеќе детали

Избор на купувачи