жизаиху ласкави костими за капење жени плус големина печатење бикини костим за капење два комплети облека за плажа обложени костими за капење плус големина костим
Неодамнешно

жизаиху ласкави костими за капење жени плус големина печатење бикини костим за капење два комплети облека за плажа обложени

DEN 1.67

Достапно на барање

Здраво пријатели, нашата големина Е азиска големина, големината е на малата страна, ве молиме изберете големина што е две големини поголема од вашата вистинска големина.Како Што се : Соединетите Американски Држави (И) = Кина (Л)[Табела Со Големини] : Големина : XL Биста : 86-90см/33,86-35,43" Врвови Должина : 81см/31,89" Половината : 90-94см/35,43-25,98" Колк : 106-110см/41,73-43,31" . Големина : XXL Биста : 90-94cm/35.43-37.01 "Врвови Должина : 82cm/32.28" Половината : 94-98cm/37.01-38.58 "Колк : 110-114cm/43.31-44.88". Големина : XXXL Биста : 94-98cm/37.01-38.58 "Врвови Должина : 83cm/32.68" Половината : 98-102cm/38.58-40.16 "Колк : 114-118cm/44.88-46.46". Големина : XXXXL Биста : 98-102cm/38.58-40.16 "Врвови Должина : 84cm/33.07" Половината : 102-106cm/40.16-41.73 "Колк : 118-122cm/46.46-48.03". Големина : XXXXL Биста : 102-106cm/40.16-41.73" Врвови Должина : 85cm/33.46" Половината : 106-110cm/41.73-43.31" Колк : 122-126cm/48.03-49.61" Жени Плус Големина Печатење Бикини Swimjupmsuit Две Парче Сет Плажа Облека ставка за ОБЛЕКА За КАПЕЊЕ специфики пол : женски сезона : летна пригода : дневно,базен ,морски материјал : декорација На Полиестер : нема должина на облека : редовен тип на Шема : стил на печатење : ,каузални карактеристики : + материјал ● изработен од полиестер, мек и Чувствувајте Се Удобно, супер симпатично; + долен струк со висок струк, класична покриеност, контрола на стомакот Долен дел со висок струк За Покривање На Стомакот, Ласкави Цветни Печатени; гроздобер ВИСОКИ КОСТИМИ ЗА КАПЕЊЕ, совршени за тропски одмори, плажа, лето, воден парк, базен И Така Натаму; + големина плус големина siwmsuits За Жени, xl/2xl/3xl/4xl/5xl за опции; За Да Се Вклопи Добро, ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да нарачате. Пакетот вклучува 1 Компјутер Нега На Костими За Капење : машина за перење. Сезона : лето. Тип : Две Парчиња. Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL).

Повеќе детали

Избор на купувачи