Женски Рачен Склекови Поместен Градник Плажа Халтер Бикини Сет Костими За Капење Костими За Капење
Неодамнешно

Женски Рачен Склекови Поместен Градник Плажа Халтер Бикини Сет Костими За Капење Костими За Капење

DEN 319.84

Достапно на барање

Женски Рачен Склекови Со Градник За Плажа Халтер Бикини Сет Костим За Капење Костими за Капење специфики Пол : Женска Сезона : Сите Сезони Повод : Секојдневен,Декорација На Плажа : Номатеријал : Полиестерстил : Секси,тип На Обична големина : Редовно дали челичното влечење : Таму подлога за градите, Пакетот со челични држачи вклучуваат : 1сет Женски Детали За Големината на Бикини(1"=2,54 см) 1.To осигурајте се дека ја добивате вистинската големина,ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да ја купите,ако не сте сигурни за големината,ве молиме испратете ни е-пошта со точното мерење на телото ,за да можеме да ви дадеме предлог како да ја изберете вистинската големина,благодарам за вашето разбирање2.Рачното мерење може да излезе од 1~3 см различна азиска Големина : С Биста : 78-83см/30,7-32,8 "Колк : 88-93см/37,6-36,6" Половината : 60-65см/23,6-26,0 " Изработена Од мека висококвалитетна ткаенина за брзо сушење, удобна е и издржлива. Костимите за капење за контрола на стомакот можат да ги соберат вашите гради заедно и добро да го покријат вашето тело, исто така помага да ја измените фигурата и ќе изгледате потенок. Секој ден убава плажа, јас ќе ви се допадне!.

Повеќе детали

Избор на купувачи