Костим За капење Женски Женски Костим За Капење Комплет Градник Со Еднобоен Исечок Бикини Костим За Капење Со Низок Струк Два Комплети Костуми За Пливање За Жени
Неодамнешно

Костим За капење Женски Женски Костим За Капење Комплет Градник Со Еднобоен Исечок Бикини Костим За Капење Со Низок Струк Два

DEN 271.84

Достапно на барање

пол : женски. Сезона : лето. Повод : Дневно, базен, море. Материјал : Најлон. Должина : Редовно. Тип На Шема : Цврста Боја. Стил : секојдневен. Пакетот Вклучува : 1 костим за Капење (Со Подлога)костим за капење за жени комплети за бикини за жени костими за капење жени плус големина костим за капење за женска табела : . Големина : S Под Биста : 66cm/25.98" Половината : 66-70cm/25.98-27.56" : 80cm/31.50" Долна Должина : 22cm/8.66"Големина : M Под Биста : 70cm/27.56" Половината : 70-74cm/27.56-29.13" : 84cm/33.07" Дното должина : 23см/9.06"големина : л под биста : 74см/29.13" половината : 74-78см/29.13-30.71" : 88см/34.65" Должина На дното : 24см/9.45" прилики : костимите за капење се многу слатки И привлечни, прават да Се чувствувате неверојатно во пливање во базен, плажа, забава И меден месец И други Прилики. костим за капење костими за капење костим за капење жени контрола на стомакот жени дводелна контрола на стомакот пливање прикривање за жени пливаат шорцеви жени. Табела Со Големини : Сите Наши Костими За Капење Се Произведуваат Според Големината На Нашиот Бренд, Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини За Да Ја Изберете Вашата Големина. Среќен Шопинг! костими за капење за жени костими за капење за жени женски костими за капење костими за капење со долги ракави за жени капачиња за пливање за жени костими за капење. Материјал : 82% Најлон, 18% Спандекс, Овој Костим За Капење Има Одлична Дишење И Истегнување. дводелен костим за капење за жени женски костим за капење прикривање стебла за пливање мажи породилен костим за капење едноделен костим за капење женски кошули за пливање за мажи. Стил : Камизол Костим За Капење, Најгламурозен Изглед, Многу . жените пливаат шорцеви плус големина костим за капење за жени девојки костим за капење покријте едно парче костим за капење црно едно парче костими за капење за жени.

Повеќе детали

Избор на купувачи