Дакиски Зимски Палта За Жени Женски Бомбардер Јакна Тенок Летен Врв Преоден Капут Патент Стендап Јака Надворешна Облека Женски Палта и Јакни Клиренс Сина 4
Неодамнешно

Дакиски Зимски Палта За Жени Женски Бомбардер Јакна Тенок Летен Врв Преоден Капут Патент Стендап Јака Надворешна Облека Женски

DEN 1.33

Достапно на барање

Женски Бомбардер Јакна Тенок Летен Врв Преоден Капут Патент Стендап Јака Надворешна Облека Карактеристики : 1.Карактеристики : Долг Ракав, Основен, Патент, Тренинг, Секојдневна Исечена Кошула, Цветни2.Материјал : Полиестер,Мека ,Удобна, Ткаенина За Дишење3., Основна Врвна Блуза, Совршена За теретана,Вежбање ,Јога,носење Дали, Секојдневно носење4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, За Работа, Домашен Одмор И Многу Повеќе. Одговараат За, Лето и Пролет.5. ЗАБЕЛЕШКА : рачно или нежно перење во машина во ладна вода / избелувајте / исушете Ја Линијата. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информации за производот : Сезона : Летен Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далиј Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цветна Јака : Стендстил : Лежерна,Модна Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долги Ракави Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Палто Големина : С Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см/37.01" должина : 60см/23.62" Ракав : 58см/22.83" . Големина : М Големина : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37 "Должина : 61см/24.02 " Ракав : 59см/23.23" . Големина : Л Големина : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 106см/41.73 "Должина : 62см/24.41 " Ракав : 60см/23.62" . Големина : XL Големина : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 112cm/44.09 "Должина : 63cm/24.80 " Ракав : 61cm/24.02" . Големина : XXL Големина : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 118cm/46.46 "Должина : 64cm/25.20 " Ракав : 62cm/24.41" Жените плус големина дозвола под 5 5, плус големина зимски врвови долг ракав, плус големина врвови за жени на дозвола. Зимски палта за дозвола за жени под 20 долари, Зимски палта За жени плус големина, Женски палта плус дозвола за големина. Јакни за жени плус големина во дозвола, женски јакни клиренс облека под 1 10. Надворешна Пригода : - овој капут совршени ракави може да се навиваат и да се купат на место. Погодно е за Качување, Возење Велосипед, Кампување, Пешачење, Трчање, Патување, Пролет, Зима, Секојдневен Живот итн. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми.

Повеќе детали

Избор на купувачи