Маици За Жени Плус Големина Жени Цврсти Цветни Чипка Асиметрични Три Четвртини Врвови Блуза Црна М
Неодамнешно

Маици За Жени Плус Големина Жени Цврсти Цветни Чипка Асиметрични Три Четвртини Врвови Блуза Црна М

DEN 2.33

Достапно на барање

1.Карактеристики : Плус Големина,Цврста, Цветна Чипка,, Асиметрична,Три Четвртини,Врвови Блуза, Стилски и моден дизајн,Врв, Модна Блуза2.Материјал : Полиестер. Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.3.Повод : Секојдневен, Дневен, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето и Пролет. 4.It на супер Дише лесен и блуза 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Информации за производот : Сезона : Летен Пол : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Дневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст Стил : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Три Четвртини Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Обичната Женска Кошула се Чувствува Многу Мека и Удобна. СОВРШЕНО СОВПАЃАЊЕ : Може Совршено Да се Совпадне Со Фармерки / Хеланки / Шорцеви / Јога Панталони / Секојдневни Панталони / Синџир На Џемпери Итн.Оваа Секојдневна И Симпатична Кратка Блуза е Несомнено Вашиот Најзадоволувачки Избор. СООДВЕТНИ ПРИЛИКИ : Овој Врв На Кошули Со Пруги Ќе биде Задолжителен Предмет во Гардеробата и Може да се Носи Во Многу Различни Прилики, како Што Се Престој Дома,Забава,Состаноци,Шопинг,Клуб Итн. СОВЕТИ : се препорачува миење со ладна вода, НЕ избелувајте!. Ве молиме проверете ја табелата со големини пред да нарачате.

Повеќе детали

Избор на купувачи