Телисое Жените Обичните Екипажот Вратот Краток Ракав Градиент Контраст Боја-Блок Пуловер Вратоврска Боја Блуза Блузи Лабава Дуксери Виолетова 5XL
Неодамнешно

Телисое Жените Обичните Екипажот Вратот Краток Ракав Градиент Контраст Боја-Блок Пуловер Вратоврска Боја Блуза Блузи Лабава

DEN 303.84

Достапно на барање

Овие празнични дуксери за жени со боја на вратоврска се одличен избор за зимата! Женски дуксери за боја за вратоврска, модерен дизајн на дуксер со дуксер во боја, кој е прилично привлечен, секојдневен и лабав стил, одговара за секоја форма на телото, елементите на дуксерите со боја на вратоврска можат да зрачат со младешка виталност и се од суштинско значење за вашата гардероба! Туники за дуксери за жени, неопходни за загревање воumn и зима!. ТЕЛИСОЕ Жените Обичните Екипажот Градиент Контраст Боја-Блок Пуловер Вратоврска Боја Блуза Блузи Лабава Дуксери . . . . . . Материјал : 95% Полиестер+5% Спандекс, ткаенината има малку истегнување, мека лесна качулка удобна за носење. Карактеристики : Долг Ракав,Врат На Екипажот,Блок Во Боја,Боја За Вратоврска,Секојдневен Шик Стил, Ве прави мода во оваа fall и зима. Натпревар : одлично е спарување со хеланки со висок струк/шорцеви/здолништа/фармерки итн. Повод : Дуксерот е погоден За Пролет, Fall;можете да носите палто или палто во зима. Нега за перење : машинско перење Или миење раце во ладна вода, не белење, не загревајте суво.

Повеќе детали

Избор на купувачи