Женски Блузи В - Вратот Печатени Резервоар Симпатична Женски Плус Летни Ракави Кошули Врвови Злато Л
Неодамнешно

Женски Блузи В - Вратот Печатени Резервоар Симпатична Женски Плус Летни Ракави Кошули Врвови Злато Л

DEN 2.67

Достапно на барање

Оваа Мода Без Ракави. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Резервоар. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : тип На Јака Без Ракави : V-Шема На Вратот : Печатена. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Кошули Големина : С САД : 4 Биста : 100см/39.37" Рамо : 38см/14.96" Ракав : 22см/8.66" Должина : 71см/27.95" Големина : М САД : 6 БИСТА : 104см/40.94" Рамо : 40см/15.75" Ракав : 23см/9.06" Должина : 72см/28,35" Големина : Л САД : 8 Биста : 110см/43,31" Рамо : 42см/16,54" Ракав : 24см/9,45" Должина : 73см/28,74" Големина : XL сад : 10 биста : 116см/45,67" рамо : 44см/17,32" Ракав : 25см/9,84" должина : 74см/29.13" Големина : 2хл сад : 12 биста : 124см/48.82" рамо : 46см/18.11" ракав : 26см/10.24" должина : 75см/29.53" големина : 3хл сад : 14 биста : 132см/51.97" рамо : 47см/18.50" ракав : 27см/Должина од 10,63" : 76см/29,92" големина : 4хл сад : 16 биста : 140см/55,12" рамо : 48см/18,90" ракав : 28см/11,02" должина : 77см/30,31" ① ткаенина : 95% полиестер,5% спандекс. Летни врвови плетена ткаенина, мала тежина и еластична, а таа е пријателска за кожата, течна и дише, попријателска за кожата и удобна за носење,ќе се чувствувате меко и удобно. €Карактеристики : Мода Жените V Јака Печатени Скршени Цвеќиња Без Ракави Слободно Време Кошула. ①Совпаѓање● Совршен За секојдневен живот, Семеен Собир, Забава, Плажа, Одмор, Канцеларија итн. Погоден за пролет, лето ,umn и зима. можете лесно да го стилизирате со хеланки, фармерки, шифон кардиган, палто, јакна или пар јога панталони. ①Прилика : Погоден За Секојдневно Секојдневно; Патување; Вежбање И Фитнес; Начин На Живот На Отворено; Дома; Канцеларија; План За Викенд, Итн.Најдобрите Подароци за Семејството и Пријателите. Упатство за перење : Се препорачува Миење Раце, се препорачува и машинско перење acceptable.Do не белило. Не висат или линија сува.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Удобен Врв
Неодамнешно
Удобен Врв
Достапно на барање
DEN 2.33
Пофалбата: