Тобчонп Обични Блузи Со Цврста Боја За Жени Мода Пролет Лето Возбуда Квадратни Маици Со Кратки Ракави Рупас Феминина
Неодамнешно

Тобчонп Обични Блузи Со Цврста Боја За Жени Мода Пролет Лето Возбуда Квадратни Маици Со Кратки Ракави Рупас Феминина

DEN 1.00

Достапно на барање

Женска Возбуда Квадратен Врат Краток Ракав Шифон Топфеатура : увезенотворен и блискокарактеристики : овој женски врв е забавен и симпатичен секојдневен врв за жените.Материјал : оваа облека е изработена од плетена. Мека, удобна за носење, дише и пријателска за кожата. Не е лесно да се намали по миењето.Повод : оваа женска облека е погодна за кампување, одмор, спорт, работа, одмор, плажа, забава, клуб, ноќен живот, враќање на училиште, меден месец и други прилики. Овој врв можете да го користите како секојдневен врв.СОВРШЕН ПОДАРОК : овој џемпер е совршен за жени од сите возрасти. Можете сами или да му дадете на овој женски џемпер како подарок на вашата девојка/пријател/соученик/мајка/сестра/баба сезона : Четири Сезони Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Плетен Стил : слободно време : Редовно Вклопување : Одговара на големината дебелина : Стандардно како да се мие : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1x Женски top Size USUKEUBust Sleeve Length S483481-121cm/31.89-47.64"20cm/7.87"32.5 cm/12.80"M6103686-126cm/33.86-49.61"21cm/8.27"34cm/13.39"L8123891-131cm/35.83-51.57"22cm/8.66"35.5 cm/13.98"XL10144099-139cm/38.98-54.72"23cm/9.06"37cm/14.57" Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 81-121cm/31.89-47.64"Sleeve : 20cm/7.87"Length : 32.5 cm/12.80"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 86-126cm/33.86-49.61"Sleeve : 21cm/8.27"Length : 34cm/13.39"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 91-131cm/35.83-51.57"Sleeve : 22cm/8.66"Length : 35.5 cm/13.98"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 99-139cm/38.98-54.72"Sleeve : 23cm/9.06"Length : 37cm/14.57" Табела Со Големини : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 81-121см/31,89-47,64" Ракав : 20см/7,87" Должина : 32,5 см/12,80"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 86-126см/33,86-49,61" Ракав : 21см/8,27" Должина : 34СМ/13.39"ГОЛЕМИНА : Л САД : 8 Велика Британија : 12 еу : 38 ● забелешка големина е на сликата, грашок Внимателно проверете ја табелата со големини За Да Ја Одредите вистинската големина за вас!. Висококвалитетен материјал, издржлив, погоден за абење. Мода и нов дизајн.

Повеќе детали

Избор на купувачи